Navštivte i www.rostworld.cz!!!

Pokračujete?

Další anketa.

Advertisement box II

Naši partneři

Nový katalog stránek - Výměna ikonek, přidat odkaz
Top weby.cz
Katalog www stránek zaměřený na Internetové obchody - Bezva Portál
www.weblight.cz
ShopRank.cz

Směšné texty

Směšný email

Ahoj,

radši ti píši, jelikož jsem v píči. Udělal jsem průsera-z jednoho kluka dementa.Tužkou se v uchu rejpal, vydlaboval cement. Do ruky jsem ho praštil, teď je z něho dement. Rychle ho vodvezli, málem se z toho posrali. Sanitka s ním na palubě, jela nějak rychle. Dementů náhle bylo víc, a další nehoda navíc. Byla tu však pomoc! Za chemičkou teče pramen, znečištěné vody, hasili s ní rychle plamen, bum to bylo škody. Všechno svedli na mě. Nevím proč. Teď sedím u doktora. Doktoři jsou dneska divní, sedím tu jak z trestu, možná, že jsem pozitivní po HIV testu. To jsem, ale nikomu neřek, byl by další průser. Další den ve škole byla smaženice,samé divné hřiby dneska jdeme do márnice za těmi co chybí. Když jsme tak šli, tak jsme si zpívali.

Když husu tak pečenou,
když ženu tak svlečenou,
když tanec tak rumbu,
když lízat tak  ....
....ALGIDU, vy chlípníci!

...okřikla nás paní učitelka. Pak jí vystříkl sopel, neb vyděla opel. Byla to změna, když vyděla toho pána. Nojo. Každou ženu rázem změní,když oholí přirození, pak každého muže láká, olíznout jí postěváka. Dnes už jenom staré baby, zarostlé maj svoje žlaby. Šli jsme dále sami. A co jsme neviděli. Na přechodě pro chodce drtí auták důchodce. Černý brýle, bílá hůl byl to frajer, neuhnul. Tak maj v kriplkrámě další kšeft, kriplkár už je jen šest. Náhle kolem běží úča, zpívá si jako blbá:

Já jsem malá včelka
metr dvacet velká
sama vařím sama peru
že se na to nevyseru.

Pane Bože. Ta je blbá, až se mi to nechce věřit. A co druhý de teprve!! Dvojmetrová potvora vkročila nám do dvora. Ale už k nám nevkročí má motyku v obočí. Je mi jaksi nevolno. To se mi to krásně sere, vítr mi fouká do prdele. Do koulí mě štípe mráz, příjdu se sem vysrat zas. Jinak se snažím nezlobit a být hodný chlapeček. Tak mi tak něco napiš, kurva!!! 

PS: Básnička pro tebe!

Jsou dvě myšky v jedné díře,
jedna druhé kundu líže.
Jsou to myši potvůrky,
lízají si otvůrky.
Starý mazák z okna kouká,
pytel se mu vzhůru souká.
Myšky křičí jémine,
šukačka nás nemine.

Poslední komentáře
21.07.2007 18:05:50: Seš normální?
13.07.2007 19:37:09: smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley[06][07][15][12][15]...
03.07.2007 11:50:50: smiley${1}
03.06.2007 14:42:05: To bylo dost hrozny... fakt sracka smiley${1}
 
Kontakt Pro admina Výměna ikonek

Nastav Rostworld jako domovskou stránku!

Santamusic.cz - Internetové taneční rádio optimalizace PageRank.cz optimalizace PageRank.cz optimalizace PageRank.cz