Navštivte i www.rostworld.cz!!!

Pokračujete?

Další anketa.

Advertisement box II

Naši partneři

Nový katalog stránek - Výměna ikonek, přidat odkaz
Top weby.cz
Katalog www stránek zaměřený na Internetové obchody - Bezva Portál
www.weblight.cz
ShopRank.cz

Ze školy

Učitelské vtípky

 

 

Co vám doma řaknou na ošklivé vysvědčení?...Profesor říká: "Dnes vás pustím o čtvrt hodiny dřív. Odcházejte prosím potichu, ať nevzbudíte nikoho ve vedlejších učebnách.

Paní učitelka se ptá: "Člověk, který ustoupí, když není v právu, je moudrý. Člověk, který v právu je, a přesto ustoupí je jaká, žáku Heřmánku?" "Tatínek říká, že ženatý."

Vrátí se Pepíček s vysvědčením a povídá: "Tati, ty máš ale štěstí, ani nevíš jaký." "Jak to?" "Příští rok mi nebudeš muset kupovat žádné nové učebnice, protože budu v té samé třídě."

"Pepíčku, když řeknu: jsem mladá a hezká, jaký je to čas?" "Prosím minulý."

Ptá se syn matky: "A musím zítra do té školy? Já to tam tak nenávidím. Děti mě šikanujou, učitelé mě nemají rádi…" "Ale to bys měl, když jsi tam ředitelem."

Učitelka vypráví: "Jan Neruda se rád často díval na hvězdičky a potom napsal sbírku Písně kosmické. Zná někdo nějaký jiný případ?" "Prosím, Jan Neruda velmi miloval Karolínu Světlou. Když potom umřela a zbyl z ní jen popel, tak napsal Kam s ním."

Tatínek čeká na synka před třídou. Jde kolem učitelka a ptá se ho: "Vy čekáte dítě?" "Ne, to já jsem tam tlustej pořád."

Paní učitelka vyvolá Pepíčka: "Pepíčku, řekni dvě zájmena." Kdo, já?" "Výborně Pepíčku."

Paní učitelka chce po dětech, aby řekly rým. Postupně jich tam několik řekne nějaké rýmy, až paní učitelka vyvolá Pepíčka a ten říká: "V moři stojí Kokrhel, vodu má až po kolena." "Ale Pepíčku, to se přece vůbec nerýmuje." "Jen počkejte, až přijde příliv."

Táže se učitel žáka: "Proč jsi nebyl včera ve škole?" "Musel jsem odvést krávu k býkovi." A to nemohl udělat tvůj otec?" "Ne! To musel udělat ten býk."

"Tati, umíš psát na papír potmě?" "Ano." "Tak zhasni světlo a podepiš mi žákovskou knížku."

Pepíček sedí na zkoušce naproti učiteli a učitel se ho ptá: "Když spolu dva lidé hovoří a jeden z nich je hlupák, co se stane?" "Ten druhý neudělá zkoušku," odpoví Pepíček.

Sněhurka a čarodějnice se na gymnáziu baví o tom, kam půjdou na vysokou školu. Sněhurka povídá: "Já půjdu na ekonomku. Nebudu tam nejhezčí, ale budu nejchytřejší." A čarodějnice povídá: "Já půjdu na matfyz. Nebudu tam nejchytřejší, ale budu tam nejhezčí."

Starý profesor má na praxi mladou adeptku učitelské profese: "Brzy zjistíte, že v téměř každé třídě se najde nějaké děcko, které bude chtít za každou cenu o všem diskutovat. Váš první krok bude snahou umlčet ho. Ale radím vám, pečlivě se nad tím zamyslete, protože tohle děcko je pravděpodobně jediné, které vás poslouchá.

Chlapec ve třetí třídě dostal za úkol napsat krátké pojednání o rození dětí. Zeptal se doma, jak se narodil, a rodiče mu řekli, že ho přinesl čáp. Ptal se tedy, jak se narodili oni, a oni zase, že je přinesl čáp. Stejnou odpověď dostal i o narození dědečka a babičky. O pár dní později předal chlapec učiteli pár stránek papíru. Učitel se zmateně zarazil, když přečetl úvodní větu: "Napsat toto pojednání bylo velice obtížné, neboť v naší rodině nedošlo k normálnímu narození dítěte za poslední tři generace."

"Tak co, Pepíčku, jak dopadlo vysvědčení?" chce vědět maminka. "To je přece vedlejší, mami, hlavně že jsme zdraví."

"Mirku, jak je možné, že máš stejný počet chyb v písemce, jako tvůj soused?" "To je prosím jasné. Oba máme stejnou paní učitelku."

Učitelka potká žáka: "Ahoj Pepíčku." Pepíček s úsměvem odpoví: "Čau Maruš!" "Kolikrát ti mám říkat, že učitelům se netyká? Za trest to stokrát napíšeš, rozumíš?" O den později přinese Pepíček pětsetkrát napsané - Učitelům se netyká. "No vidíš, ale proč jsi to napsal tolikrát?" "Abych ti udělal radost."

Ve škole se paní učitelka zeptá žáka: "Jaké I se píše ve slově višeň?" Žáček se zamyslí a říká: "No, to máte podle toho: když jsou zralé, tak měkké a když jsou ještě nezralé, tak tvrdé."

Školní inspektor, který je právě na hospitaci, uslyší z vedlejší třídy veliký rámus a křik. Vběhne tam a toho, kdo křičí nejvíc, chytí za ucho a odvede do své třídy. Posadí ho do lavice s pohrůžkou, že jestli ještě cekne, uvidí. Za chvíli zaklepe na dveře malý žáček: "Prosím, pane inspektore, co máme dělat, když jste nám odvedl pana učitele?"

Učitel k žákovi: Kdybys měl sedm jablíček a já tě o dvě poprosil, kolik by ti jich zůstalo? Sedm

 

Žádné komentáře
 
Kontakt Pro admina Výměna ikonek

Nastav Rostworld jako domovskou stránku!

Santamusic.cz - Internetové taneční rádio optimalizace PageRank.cz optimalizace PageRank.cz optimalizace PageRank.cz