Navštivte i www.rostworld.cz!!!

Pokračujete?

Další anketa.

Advertisement box II

Naši partneři

Nový katalog stránek - Výměna ikonek, přidat odkaz
Top weby.cz
Katalog www stránek zaměřený na Internetové obchody - Bezva Portál
www.weblight.cz
ShopRank.cz

Vzájemná pomoc

Rostworld je připraven Vám pomoci s jakýmkoliv problémem na Vašem webu.

Vzájemná pomoc


Pomoc online:  (399926304) Atsor
Rostworld je připraven Vám pomoci s čímkoliv budete chtít. Dříve jsme tutu možnost organizovali na stránkách www.rostworld.webgarden.cz, ale ted i zde na rostworld.tk. Potřebujete-li s něčím pomoci, neváhejte a napište nám. Kontakty najdete zdeNa co se specializujeme:
* Na kody HTML (
odkaz 1 ,odkaz 2 )
* Na výrobu webu (přes Webgarden, Estranky, Websnadno, Blog.cz)
* Na reklamní triky
* A na jiné věci
* Stránky, které se hodí!Pomoc online najdete na icq! Pomáhat Vám bude přímo admin webu Atsor, ale pozor! Jeho delší dobu nepřítomnosti píšeme na úvodní stránku webu! Proto se nezlobte, když bude déle nepřítomen. Aktualizaci webu najdete v zápatí (vdole) stránek.
Dále najdete pomoc od více lidí (v době nepřítomnosti admina výhodné) na našem foru (povinná registrace). Působí na něm Rostworld Team, který se skládá ze zkušených moderátorů a super moderátorů, kteří mají svůj web. Jako Admin-pomocník (Atsorova pravá ruka na foru) je Sompo. Je zkušený a rád Vám pomůže s jakýmkoliv problémem.Na webu nejsou všechny HTML, které známe.Nestyďte se a pište! Týdně nám napíše okolo 10ti lidí, chtějí rady a my jim rádi pomůžeme!Podáváme pomoc, rady i ohledně hry Travian.
Rostworld je to pro Vás!
Obrázek “http://www.jaknaweb.com/webova-grafika-gify-animace-obrazky/grafika/technika+pc/technika/technika6.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

 
Kontakt Pro admina Výměna ikonek

Nastav Rostworld jako domovskou stránku!

Santamusic.cz - Internetové taneční rádio optimalizace PageRank.cz optimalizace PageRank.cz optimalizace PageRank.cz